Tanévkezdő információk

Szeptember 8-án nyit a városi uszoda.

SZÜLŐI ÉRTEKEZLETEK

Edző csoportok szülői értekezlete
Szeptember 01. 18.00 – A, A2, B csoport Szülői értekezlet.
Szeptember 01. 17.00 – C2 csoport Szülői értekezlet.
Szeptember 02. 17.00 – C3, C4 csoport Szülői értekezlet.
Szeptember 03. 17.00 – C1 csoport Szülői értekezlet.
Az értekezletek a Szekszárdi Fedett uszoda udvarában lesznek.

Oktató csoportok szülői értekezletei
Szeptember 02.18.00 – Úszóiskola haladó Szülői értekezlet.
Szeptember 03.18.00 – Úszóiskola kezdő Szülői értekezlet.
Az értekezletek a Szekszárdi Fedett uszoda udvarában lesznek.

 

A SZEKSZÁRDI VÍZMŰ SE TERVEZETT CSOPORTBEOSZTÁSAI 2014. SZEPTEMBERTŐL

“A” csoport
Edző: Paszler József

1. Ágoston Tamás – 1999
2. Ó Jakócs Anna Liza – 2001
3. Szabó Bianka – 2000
4. Szabó Réka – 1999
5. Weimert Olivér – 2002
6. Horváth Gábor – 2002
7. Pápai Gábor – 1998
Tagdíj: 3200 Ft

“A2” csoport
Edző: Sóvári Gábor

1. Főglein Simon – 2000
2. Nagy Péter – 2000
3. Répási Zita – 2000
3. Kovács Noémi – 2000
4. Dancsó Dorottya – 2003
5. Tóth Krisztina – 2003
6. Szabó Bianka – 2003
7. Sebestyén Tamás – 2003
8. Farkas Csaba – 2004
9. Géczi Bence – 2003
10. Farkas András – 1997
Tagdíj: 3200 Ft

“B” csoport
Edző: Paszler József

1. Propp Kristóf – 2003
2. Kollár Adrián – 2003
3. Horváth Levente – 2004
4. Liszkai Péter – 2004
5. Sáfrán Botond – 2004
6. Horváth Eszter – 2003
7. Horváth Luca – 2004
8. Főglein Liza – 2004
9. Pápai Anna – 2004
10. Doszpod Bernadett – 2004
11. Ottófi Lili – 2004
Tagdíj: 3200 Ft

“C1” csoport
Edző: Taksonyi Kata

1. Doszpod Anna – 2006
2. Hild Zsanett – 2006
3. Boda Gyöngyi – 2006
4. Handa Dóra – 2005
5. Takács Tímea – 2005
6. Kovács Edina – 2005
7. Vesztergombi Réka – 2005
8. Csirzó Ágnes – 2005
9. Szegedi Ágoston – 2005
10 Tarr Máté – 2005
11. Falus Hunor – 2005
12. Andi Péter – 2004
13. Töttös Eszter – 2004
14. Doszpod Sarolta – 2004
15. Eckert Klára – 2003
Tagdíj: 3400 Ft

“C2” csoport
Edző: Póth Gábor

1. Gál Henriett – 2005
2. Asztalos Zétény – 2006
3. Sárréti Eszter – 2005
4. Varga Emma – 2006
5. Regős Dávid – 2005
6. Szabó Dorka – 2007
7. Fekete Zita – 2007
8. Szabó Csilla – 2005
9. Péter Doroti – 2005
10. Karaszi Éva Lili – 2006
11. Frei Tamás – 2005
12. Frei Nóra – 2005
13. Oláh Viktória – 2006
14. Till Zsófia – 2005
15. Lénárd Nándor – 2005
16. Posta Dorottya – 2006
17. Lencz Vanda – 2005
18. Németh Janka – 2005
Tagdíj: 3800 Ft

“C3” csoport
Edző: Póth Gábor

1 .Nádasdy Mihály – 2006
2. Gál Boglárka – 2007
3. Kocsis Levente – 2006
4. Bán Szabolcs – 2007
5. Seres Olivér – 2006
6. Kercsmár Anna – 2007
7. Dobrovolni Emma – 2007
8. Huber Hanna – 2006
9. Balogh Zétény – 2008
10. Balogh Zille – 2006
11. Kollár Andor – 2007
12. Varga Endre – 2007
13. Roszkopf Norman – 2006
14. Steiner Iván – 2008
15. Kiss Léna – 2006
16. Bálint Réka – 2006
17. Kovács Jázmin – 2004
18. Antal Erik – 2004
19. Takács Izabella – 2005
20. Takács Levente – 2005
21. Bíró Bendegúz – 2006
22. Fodor Hargita – 2007
23. Vesztergombi Solt – 2007
24. Baka Dominik – 2007
Tagdíj: 3800 Ft

“C4” csoport
Edző: Sóvári Gábor

1. Szűsz Nikolett – 2002
2. Szekeres Panna – 2003
3. Kun Réka – 2004
3. Szí Ágnes – 2004
4. Hochsteiger Máté – 2004
5. Doszpod Csaba – 2006
Tagdíj: 3200 Ft

“V1” csoport
Edző: Sóvári Gábor

1. Laták Marcell – 2001
2. Tatai Mihály – 1998
3. Bencze Botond – 2003
4. Lakics Martin – 2001
5. Barabás Dominik – 2002
6. Posch Levente – 1999
7. Görgei Botond – 2001
8. Péri Bence – 2001
9. Fehér Tamás – 2000
10. Boda Péter – 2001
11. Török Zsolt – 2003
12. Török Richárd – 2001
13. Fábián Máté – 2001
14. Váli Barna – 1998
15. Csákvári Dávid – 2001
16. Pálma Gellért – 2000
Tagdíj: 3800 Ft

“V2” csoport
Edző: Sóvári Gábor

1. Mester Zsombor – 2000
2. Szűcs Milán – 2002
3. Pernyész József – 2002
4. Kerekes Ádám – 1999
5. Vajda Ticián – 2001
6. Eigner Máté – 2001
7. Balogh Benedek – 2003
8. Fülöp Zsombor – 2002
9. Regős Bence – 2002
10.Elmauer Máté – 2003
11. Dani Balázs – 2001
12. Négyökrü Tibor – 2002
13. Szí Benedek – 2002
14. Tóth Erik – 2000
15. Molnár Bálint – 2002
16. Borsi Dominik – 2003
Tagdíj: 3800 Ft

“V3” csoport
Edző: Sóvári Gábor

1. Csirzó Ádám – 1995
2. Pápai János – 1996
3. Posta András – 1996
4. Jankovics Tamás – 1995
5. Csuta Dániel – 1987
6. Görgye Zoltán
7. Berta Áron – 1997
8. Acélos Bálint – 1979
9. Körösi Tamás – 1976
10. Körösi Gábor – 1982
11. Somos Attila
12. Mercz Gábor
13. Csizmadia Károly
14. Kozma Zsuzsa
15. Hunyadi Bence
16. Mecseki Sándor
17. Kereki Balázs
18. Mónos Csaba
19. Szabó István
Tagdíj: 2000 Ft

Úszóedzések nyáron

Az úszók és vízilabdások edzésidőpontjai: július 15., 16., 18., 22., 23., 25-én reggel 8.00-9.30-ig a Szekszárdi Élményfürdőben.
Nyári szünet: július 28-tól.

Magyar Úszás Napja – Szekszárd

Úszóverseny: 2014.06.21. (szombat) 10:00
Vízilabda torna: 2014.06.21. (szombat) 14:00

20140621_01 20140621_02

Edzésidőpontok 2013-2014

Tisztelt Szülők!
Tisztelt Sportolók!

2013. szeptember 16-tól az A, B, C1, C2, C3, V1, V2 csoportoknak megkezdődnek a vízi edzések a Szekszárdi fedett uszodában.
2013. szeptembet 23-tól az úszásoktatás és a rekreációs úszás is elkezdődik.

edzesek

Szeptember 9-13. közötti edzések

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
A-B 18-19 18-19 18-19 18-19
C1 17-18 17-18 17-18
C2 16-17 16-17
C3 17-18 18-19
V1-V2 16-17 16-17

 

Foglalkozások időpontjai szeptember 09-13-ig.
Foglalkozások helye: Élményfürdő
A szülők csak kísérőjeggyel mehetnek be az élményfürdőbe.
Gyülekező a foglalkozások előtt 10 perccel a bejáratnál.
Az úszófelszerelésen kívül sportfelszerelést is kell hozni az időjárás bizonytalansága miatt.
Keddtől rosszidő esetén az edzések a sportcsarnokban lesznek megtartva. Gyülekező a sportcsarnok előterében.

Úszók, vízilabdázók figyelem! Kezdődnek az edzések!

Szeptemberi tervezett programok:

Szeptember 02.
17.00-18.00 V1 és V2 csoport megbeszélés, átmozgató edzés.
Találkozás 16.45-kor az Élményfürdő bejáratánál.

Szeptember 02.
18.00- A és B csoport megbeszélés, átmozgató edzés.
Találkozó 17.45-kor az Élményfürdő bejáratánál.

Szeptember 04.
Kezdő úszóiskolai Szülői értekezlet
18.00 Fedett uszoda bejáratánál.

Szeptember 05.
17.00 C3 csoport Szülői értekezlet
Fedett uszoda bejáratánál.

Szeptember 05.
18.00 Haladó úszóiskolai Szülői értekezlet a Fedett uszoda bejáratánál.

Szeptember 05.
18.00 A és B csoport edzés
Találkozás 17.45-kor az Élményfürdő bejáratánál.

Szeptember 06.
17.00-18.00 V1 és V2 csoport edzés.
Találkozás 16.45-kor az Élményfürdő bejáratánál.

Szeptember 06.
17.00-18.00 C2 csoport Szülői értekezlet a Fedett uszoda bejáratánál.

Szeptember 06.
18.00-19.00 C1 csoport Szülői értekezlet a Fedett uszoda bejáratánál.

Szeptember 08.
Zrínyi Kupa Szigetvár úszóverseny

Szeptember 09-13.
Edzések. Időpontok később.

Szeptember 16.
Fedett uszoda tervezett nyitása.


Tervezett csoportbeosztásai 2013. szeptembertől
(A csoportok nem véglegesek, nem teljesek, kiegészülhetnek, módosulhatnak.)

“A” csoport
Edző: Paszler József
1. Csirzó Ádám 1995
2. Jankovics Tamás 1995
3. Posta András 1996
4. Pápai János 1996
5. Berta Áron 1997
6. Ágoston Tamás 1999
7. Szauer Máté 1999
9. Főglein Simon 2000
10. Posta Luca 1997
11. Pápai Gábor 1998
12. Ó Jakócs Anna Liza 2001
13. Répási Zita 2000
14. Nagy Péter 2000
15. Kovács Noémi 2000
16. Szabó Bianka 2000
17. Szabó Réka 1999
18. Farkas András 1997

“B” csoport
Edző: Póth Gábor
1. Dobosi Kira 2001
2. Kiss Krisztina 2001
3. Fábián Máté 2001
4. Weimert Olivér 2002
5. Propp Kristóf 2003
6. Zsók Áron 2003
7. Zsók Dániel 2003
8. Sebestyén Tamás 2003
9. Horváth Gábor 2002
10. Dancsó Dorottya 2003
11. Szabó Bianka 2003
12. Tóth Krisztina 2003

“C1” csoport
Edző: Paszler József
1. Doszpod Anna 2006
2. Kovács Edina 2005
3. Főglein Liza 2004
4. Pápai Anna 2004
5. Töttös Eszter 2004
6. Horváth Luca 2004
7. Farkas Csaba 2004
8. Doszpod Bernadett 2004
9. Ottófi Lili 2004
10. Liszkai Péter 2004
11. Horváth Levente 2004
12. Doszpod Sarolta 2004
13. Andi Péter 2004
14. Balogh Benedek 2003
15. Kollár Adrián 2003
16. Eckert Klára 2003
17. Kirsch Zsófia 2003
18. Horváth Eszter 2003
19. Géczi Bence 2003
20. Sáfrán Botond 2003

“C2” csoport
Edző: Taksonyi Kata
1. Takács Áron 2004
2. Turgonyi Olivér 2004
3. Szabó Csenge 2005
4. Szabó Eszter 2005
5. Horváth Zsófia 2004
6. Stolcenbach Sugárka 2004
7. Horváth Tamás 2004
8. Szegedi Ágoston 2005
9. Szabó Csilla 2005
10. Csirzó Ágnes 2005
11. Handa Dóra 2005
12. Falus Hunor 2005
13. Till Zsófia 2005
14. Vesztergombi Réka 2005
15. Tóth Laura 2005
16. Hild Zsanett 2005
17. Boda Gyöngyi 2006
18. Tarr Máté 2005
19. Lénárd Nándor 2005
20. Posta Dorottya 2006
21. Posta Berci 2005
22. Németh Janka 2005
23. Dékány Tamara 2005
24. Frei Tamás 2005
25. Frei Nóra 2005
26. László Boldizsár 2003

“C3” csoport
Edző: Póth Gábor
1. Gál Henriett
2. Hochsteiger Máté
3. Asztalos Zétény
4. Sárréti Eszter
5. Varga Emma
6. Regős Dávid
7. Till Márton
8. Szabó Dorka
9. Lágler András
10. Szí Gergő
11. Szűsz Nikolett
12. Szekeres Panna
13. Fekete Zita
14. Sárközi Márk
15. Némedi Lőrinc Ádám
16. Dancsó Gréta
17. Doszpod Csaba

“V1” csoport
Edző: Sóvári Gábor
1. Horváth Benedek 2000
2. Mester Zsombor
3. Fülöp Zsombor
4. Tatai Mihály
5. Bencze Botond 2003
6. Lakics Martin
7. Barabás Dominik
8. Kerekes Ádám
9. Balogh Zalán
10. Szűcs Milán
11. Posch Levente
12. Szünder Márk
13. Balogh Benedek
14. Görgei Botond
15. Csötönyi Bence
16. Fehér Tamás
17. Pernyész József 2002
18. Boda Péter 2002
19. Török Zsolt

“V2” csoport
Edző: Sóvári Gábor
1. Bakos Luca 2004
2. Misli Péter 2003
3. Braun Martin 2003
4. Ambrus Csongor
5. Vajda Ticián
6. Rák Gergő 2002
7. Bakos Klaudia 2003
8. Cseh Dániel 2003
9. Regős Bence 2002
10. Elmauer Máté 2003
11. Dani Balázs
12. Négyökrü Tibor
13. Szíj Benedek
14. Lendvai Balázs

“R” csoport (tömegsport)
Edző: Sóvári Gábor
Szeptember 16-án indul.

Júniusi edzésidőpontok

A Szekszárdi Vízmű SE edzésidőpontjai 2013. június 03-07.
Csoport Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
„A” csoport 18.00-20.00PG 15.30-17.30PJ 18.00-20.00PG 15.30-17.30PJ 18.00-20.00PG
„B” csoport 18.00-20.00PG 18.30-20.00PG 18.00-20.00PG 15.30-17.30PJ 18.00-20.00PG
„C1” csoport 16.00-17.00PJ 17.30-19.00PJ 16.00-17.30PG
„C2” csoport 16.00-Vizsga 17.00-18.00CzÉ 16.30-17.30PG
„C3” csoport 16.00-Vizsga 17.00-18.00CzÉ 17.30-18.30CzÉ
C2
ELŐKÉSZÍTŐ
Vízilabda 14.30-16.00SG 14.30-16.00SG 14.30-16.00SG
Úszóiskola
Haladó
17.00-Vizsga
Úszóiskola
Kezdő
17.00-Vizsga

 

A Szekszárdi Vízmű SE edzésidőpontjai 2013. június 10-14.
Csoport Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
„A” csoport 17.30-20.00PG 15.30-17.30PJ 18.00-20.00PG 15.30-17.30PJ 18.00-20.00PG
„B” csoport 17.30-20.00PG 18.30-20.00PG 18.00-20.00PG 15.30-17.30PJ 18.00-20.00PG
„C1” csoport 17.30-19.00PJ 16.00-17.00PJ 17.30-19.00PJ 16.00-17.30PJ
„C2” csoport 17.30-18.30PG 18.00-19.00PG 16.00-17.00PG
„C3” csoport 16.30-17.30CzÉ 17.00-18.00CzÉ 17.30-18.30CzÉ
C2
ELŐKÉSZÍTŐ
16.30-17.30PG 17.00-18.00PG 17.00-18.00PG 17.00-18.00PG
Vízilabda 14.30-16.00SG 14.30-16.00SG 14.30-16.00SG
Úszóiskola
Haladó
Úszóiskola
Kezdő

 

A Szekszárdi Vízmű SE edzésidőpontjai 2013. június 17-21.
Csoport Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
„A” csoport 16.00-18.00PJ 15.30-17.30PJ 18.00-20.00PG 15.30-17.30PJ 18.00-20.00PG
„B” csoport 16.00-18.00PJ 15.30-17.30PG 16.00-18.00PG 15.30-17.30PJ 16.00-18.00PG
„C1” csoport 18.00-19.00PJ 17.30-19.00PJ 16.00-17.00PJ 17.30-19.00PJ
„C2” csoport 17.30-18.45PG 18.00-19.00PG 16.00-17.00PG
„C3” csoport 17.30-18.45PG 18.00-19.00PG 16.00-17.00PG
C2
ELŐKÉSZÍTŐ
16.30-17.30PG 17.00-18.00PG 17.00-18.00PG 17.00-18.00PG
Vízilabda 14.30-16.00SG 14.30-16.00SG 14.30-16.00SG
Úszóiskola
Haladó
Úszóiskola
Kezdő

 

A Szekszárdi Vízmű SE edzésidőpontjai 2013. június 24-28.
Csoport Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
„A” csoport 16.00-18.00PJ 15.30-17.30PJ 18.00-20.00PG 15.30-17.30PJ 16.00-18.00PG
„B” csoport 16.00-18.00PG 15.30-17.00PG 18.00-20.00PG 15.30-17.30PJ 16.00-18.00PG
„C1” csoport 18.00-19.00PJ 17.30-19.00PJ 16.00-17.00PJ 17.30-19.00PJ
„C2” csoport 18.00-19.00PG 18.00-19.00PG 18.00-19.00PG
„C3” csoport 18.00-19.00PG 18.00-19.00PG 18.00-19.00PG
C2
ELŐKÉSZÍTŐ
17.00-18.00PG 17.00-18.00PG
Vízilabda 14.30-16.00SG 14.30-16.00SG 14.30-16.00SG
Úszóiskola
Haladó
Úszóiskola
Kezdő

Gyere és vízilabdázz a Szekszárdi Vízmű SE-ben!

Március elsejétől elkezdődtek a vízilabda edzések a szekszárdi fedett uszodában! Az edzések szerdán és pénteken Sóvári Gábor vezetésével 15:00-16:00 óráig tartanak. Elsősorban 1998-2002-es születésű úszni tudó gyermekeket várunk.

Érdeklődni:
Telefonon Paszler József vezetőedzőnél (06-20-223-9113) és Sóvári Gábor edzőnél (06-70-283-4231) vagy személyesen az edzésidőkben.

20130328_01