Versenynaptár

Korosztályok
Felnőtt: 95 és idősebb fiúk
Felnőtt: 97 és idősebb lányok
Ifjúsági: 96 és fiatalabb fiúk
Ifjúsági: 98 és fiatalabb lányok
Serdülő: 98 és fiatalabb fiúk
Serdülő: 00 és fiatalabb lányok
Gyermek: 00-01 fiúk
Gyermek: 02-03 fiúk
Gyermek: 02-03 lány
Delfin: 04-05 fiúk és lányok
Béka: 06 és fiatalabb fiúk,lányok

Időpont Helyszín Verseny Kategória Jegyzőkönyv
2014.01.18. Pécs Delfin Kupa C2
2014.02.01. Pécs Régiós edzés
2014.02.15-16. Zombor Polet kupa, Téli Varázs A,B,C1 Letöltés
2014.02.22. Kecskemét Aranyhomok Kupa I. A,B,C1 Letöltés
2014.03.01. Kaposvár Régiós edzés
2014.03.08. Kaposvár Regionális verseny C Letöltés
2014.03.08-09. Nagyszombat Trnava Kupa A,B Letöltés
2014.03.22. Kecskemét Aranyhomok Kupa II. A,B,C1
2014.03.27-29. Hódmezővásárhely XV. Rövidpályás Vidék OB A
2014.04.05. Óbecse Becsei verseny A,B,C
2014.04.12. Baja Emel Kupa B,C1,C2 Letöltés
2014.04.17-22. Tavaszi szünet
Pécs Regionális felmérő verseny A,B,C1
2014.05.31. Kaposvár Dr. Csík Ferenc emlékverseny A,B,C1 Letöltés
2014.06.02. Szekszárd Szakmai alk. vizsga C3
2014.06.03-04. Szekszárd Úszóiskolai záró vizsga
2014.06.07. Kaposvár Régiós edzés
2014.06.07. Budapest Békatalálkozó C2
Kaposvár Területi béka, delfin selejtező C1,C2
2014.06.16-20. Szekszárd Napközis úszótábor
2014.06.17-20. Kecskemét LXXXVI. Ifi OB A
2014.06.21. Szekszárd Úszás Napja A,B,C,V
2014.06.22. Zombor Nyári varázs
2014.06.23-27. Szekszárd Napközis úszótábor
2014.06.28.-07.05. Horvátország Nyári tábor A,B
2014.06.30.-07.04. Szekszárd Nyári sporttábor C2,C3
2014.07.05. Kaposvár Régiós edzés
2014.07.11-13. Székesfehérvár XVII. Vidék OB A
2014.07.12-13. Szombathely III. Országos Delfin OB
2014.07.15-20. Tamási Nyári sporttábor A,B,C1
2014.07.16-19. Debrecen CXVI. Felnőtt OB A
2014.07.20. Zenta Zenta kupa A,B,C1
2014.07.23-26. Miskolc XLVII. Gyermek OB A,B
2014.07.31.-08.02. Eger LVIII. Serdülő OB A
2014.08.04.- Nyári szünet
2014.08.09. Kaposvár Régiós edzés
2014.08.09. Ada Ada kupa
2014.09.02. Kaposvár Régiós edzés
2014.09.09. Szigetvár Zrínyi kupa A,B,C
2014.09.27. Szekszárd Szekszárd Sprint B,C1,C2
2014.10.05. Kaposvár Régiós edzés
2014.10.11. Pécs Hullám kupa A,B,C1
Kalocsa Környezetvédelmi kupa A,B,C1,C2
2014.10.18-19. Kecskemét Dr. Dobai Gyula emlékv. A,B,C1
2014.11.08. Kaposvár Régiós edzés
2014.11.08-09. Szekszárd XXXV. Sipos Márton NKV. A,B,C1,C2 Letöltés
2014.11.13-15. Százhalombatta XI. Rövidpályás OB A
2014.11.16. Kalocsa Kalocsa kupa A,B,C Letöltés
2014.11.22-23. Hódmezővásárhely Hód Kupa A,B,C1
2014.11.29-30. Baja Halászlé kupa A,B,C1,C2
2014.12.06. Kaposvár Régiós edzés
2014.12.18. Pécs Regionális cikluszáró A,B