Változás a szeptemberi programokban!

Szeptember 24-től a Szekszárdi élményfürdő bezár, a fedett még nem nyit ki, ezért vízi edzés nincs.

Szárazföldi edzések időpontjai:
A és B csoport szeptember 24. és 26. 16.30-17.30.
C1 csoport szeptember 25. 16.30-17.30.
(Gyülekező az Élményfürdő előtt.)
A többi csoportnak edzés nincs.

VERSENY a Szekszárdi fedett uszodában 2012.szeptember 29-én:
Versenykiírás a mellékletben.
Az A, B, és C1 csoportok 1998 és fiatalabb úszóinak kötelező.
Gyülekező szombat 8.45-kor az uszodában.
Kérem a szülőket ha a gyermekük bármilyen ok miatt nem tud részt venni a versenyen a 06 20 22 39 113 telefonon bejelenteni szíveskedjenek.

Kiírás (34,5 KB)

2012. október 01-től indul minden edzés és oktatás a Szekszárdi fedett uszodában.

Edzésidőpontok 2012. okt. 1-étől

edzesek

A és B csoport közös délutáni edzései
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT
1. Csirzó Ádám Mindenki a saját csoportjában edz. Csirzó Ádám Mindenki a saját csoportjában edz. Csirzó Ádám Mindenki számára edzés lehetőség.
2. Jankovics Tamás   Jankovics Tamás   Jankovics Tamás  
3. Posta András   Posta András   Posta András  
4. Pápai János   Pápai János   Pápai János  
5. Berta Áron   Berta Áron   Berta Áron  
6. Ágoston Tamás   Ágoston Tamás   Ágoston Tamás  
7. Szauer Máté   Szauer Máté   Szauer Máté  
8. Főglein Simon   Főglein Simon   Főglein Simon  
9. Posta Luca   Posta Luca   Posta Luca  
10. O. Jakócs Anna Liza   O. Jakócs Anna Liza   O. Jakócs Anna Liza  
11. Répási Zita   Répási Zita   Répási Zita  
12. Nagy Péter   Nagy Péter   Nagy Péter  
13. Dobosi Kíra   Dobosi Kíra   Dobosi Kíra  
14. Kiss Krisztina   Kiss Krisztina   Kiss Krisztina  
15. Fábián Máté   Fábián Máté   Fábián Máté  
16. Weimert Olivér   Weimert Olivér   Weimert Olivér  
17. Propp Kristóf   Propp Kristóf   Propp Kristóf  
18. Kovács Noémi   Dancsó Dorottya   Kovács Noémi  
19. Szabó Bianka 2000   Szabó Bianka 2003   Szabó Bianka 2000  
20. Szabó Réka   Veszprémi Pálma 1998   Szabó Réka  
21. Boda Péter   Zsók Áron   Boda Péter  
22. Pápai Gábor   Zsók Dániel   Pápai Gábor  
23. Zsók Áron   Sebestyén Tamás   Dancsó Dorottya  
24. Zsók Dániel   Horváth Gábor   Szabó Bianka 2003  
25. Sebestyén Tamás       Veszprémi Pálma 1998  
26. Horváth Gábor          

Szeptemberi edzések

Az edzések kiírt időpontja előtt 10 perccel a Szekszárdi Élmény és Strandfürdő bejárata előtt kell gyülekezni.
Barna színűek a szárazföldi, a kék színűek a vízi edzések .
A szombati edzések szabadon választhatók, viszont önköltségesek a sportoló fizeti a választott belépőjegyet..
Az egy órás edzés után a sportolóknak szabadprogram van.
A fenti megjegyzések szeptember mind a négy hetére vonatkoznak.
Szeptember 29-én az A, B és C1 csoport versenyzőinek kötelező verseny.

A Szekszárdi Vízmű SE edzésidőpontjai 2012. szeptember 5-8.
Csoport Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat
„A” csoport            
      16.30-17.30 PG 16.30-17.30 PG 9.00-PJ
           
„B” csoport       16.30-17.30 PG 17.30-18.30 PG 9.00-PJ
„C1” csoport       16.30-17.30 PJ    
„C2” csoport       17.30-18.30 PG    
„C3” csoport       17.30-18.30 CÉ    

 

A Szekszárdi Vízmű SE edzésidőpontjai 2012. szeptember 10-15.
Csoport Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat
„A” csoport            
16.30-17.30 PJ   16.30-17.30 PJ 16.30-17.30 PG 16.30-17.30 PJ 9.00-PG
           
„B” csoport 17.30-18.30 PG   17.30-18.30 PG 16.30-17.30 PG 17.30-18.30 PG 9.00-PG
„C1” csoport   16.30-17.30 PJ   16.30-17.30 PJ    
„C2” csoport   17.30-18.30 PG   17.30-18.30 PG    
„C3” csoport   17.30-18.30 CÉ   17.30-18.30 CÉ    

 

A Szekszárdi Vízmű SE edzésidőpontjai 2012. szeptember 17-22.
Csoport Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat
„A” csoport            
16.30-17.30 PJ   16.30-17.30 PJ 16.30-17.30 PG   9.00 PG
           
„B” csoport 17.30-18.30 PG   17.30-18.30 PG 16.30-17.30 PG   9.00 PG
„C1” csoport   16.30-17.30 PJ   16.30-17.30 PJ    
„C2” csoport   17.30-18.30 PG   17.30-18.30 PG    
„C3” csoport   17.30-18.30 CÉ   17.30-18.30 CÉ    

 

A Szekszárdi Vízmű SE edzésidőpontjai 2012. szeptember 24-29.
Csoport Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat
„A” csoport            
16.30-17.30 PJ   16.30-17.30 PJ     Verseny
           
„B” csoport 17.30-18.30 PG   17.30-18.30 PG     Verseny
„C1” csoport   16.30-17.30 PJ       Verseny
„C2” csoport   17.30-18.30 PG        
„C3” csoport   17.30-18.30 CÉ        

Tanév kezdő információk

Edző csoportok szülői értekezletei
Szeptember 03. 17.00 – C2,C3 csoport – Szülői értekezlet
Szeptember 03. 18.00 – A,B csoport – Szülői és sportolói értekezlet
Szeptember 05. 17.00 – C1 csoport – Szülői értekezlet
Az értekezletek a Szekszárdi Fedett uszoda udvarában vagy a klubhelységében lesznek.

Oktató csoportok szülői értekezletei
Szeptember 04.18.00 – Úszóiskola kezdő – Szülői értekezlet
Szeptember 05.18.00 – Úszóiskola haladó – Szülői értekezlet
Szeptember 06.18.00 – Úszóóvoda kezdő – Szülői értekezlet
Az értekezletek a Szekszárdi Fedett uszoda udvarában vagy a klubhelységében lesznek.

A Szekszárdi Vízmű SE versenyzőcsoportjai és a csoportok névsora 2012/2013.

„A” és„B” csoport – Edző: Póth Gábor, Paszler József
1. Gyurkó László – 1989
2. Csirzó Ádám – 1995
3. Jankovics Tamás – 1995
4. Posta András – 1996
5. Pápai János – 1996
6. Berta Áron – 1997
7. Ágoston Tamás – 1999
8. Szauer Máté – 1999
9. Főglein Simon – 2000
10. Posta Luca – 1997
11. Pápai Gábor – 1998
12. Ó Jakócs Anna Liza – 2001
13. Répási Zita – 2000
14. Nagy Péter – 2000
15. Kovács Noémi – 2000
16. Szabó Bianka – 2000
17. Szabó Réka – 1999
18. Mecseki Róbert – 1994
19. Iker Dorottya – 1996
20. Veszprémi Pálma – 1998
21. Farkas András – 1997
22. Sóvári Gábor – 1982
23. Dobosi Kira – 2001
24. Kiss Krisztina – 2001
25. Fábián Máté – 2001
26. Weimert Olivér – 2002
27. Propp Kristóf – 2003
28. Zsók Áron – 2003
29. Zsók Dániel – 2003
30. Sebestyén Tamás – 2003
31. Horváth Gábor – 2002
32. Dancsó Dorottya – 2003
33. Boda Péter – 2001
34. Szabó Bianka – 2003
35. Horváth Benedek – 2000

„C1” csoport – Edző: Paszler József
Fiú:
1. Farkas Csaba – 2004
2. Doszpod Sarolta – 2004
3. Főglein Liza – 2004
4. Pápai Anna – 2004
5. Töttös Eszter – 2004
6. Kovács Edina – 2005
7. Bakos Luca – 2004
8. Doszpod Bernadett – 2004
9. Kollár Adrián – 2003
10. Ottófi Lili – 2004
11. Liszkai Péter – 2004
12. Balogh László – 2004
13. Balogh Bence – 2004
14. Marczy Tivadar – 2003
15. Misli Péter – 2003
16. Braun Martin – 2003
17. Takács Mira – 2003
18. Horváth Eszter – 2003
19. Balogh Benedek – 2003
20. Bencze Botond – 2003
21. Géczi Bence – 2003
22 .Eckert Klára – 2003
23. Kiss Virág – 2003
24. Kirsch Zsófia – 2003
25. Pernyész József – 2002
26. Antics Hilda – 2001
27. Rák Gergő – 2002
28. Tarr János – 2002

„C2”és „C3” csoport – Edző: Póth Gábor
1. Cseh Dániel – 2003
2. Turgonyi Olivér – 2004
3. Szabó Csenge – 2005
4. Szabó Eszter – 2005
5. Doszpod Anna – 2006
6. Andi Péter – 2004
7. Straubinger Balázs – 2005
8. Szegedi Ágoston – 2005
9. Szabó Csilla – 2005
10. Csirzó Ágnes – 2005
11. Handa Dóra – 2005
12. Falus Hunor – 2005
13. Horváth Luca – 2004
14. Horváth Levente – 2004
15. Wiedemann Dianna – 2004
16. Hild Zsanett
17. Boda Gyöngyi
18. Horváth Zsófia – 2004
19. Tarr Máté – 2005
20. Dékány Tamara – 2005
21. Németh Janka – 2005
22. Posta Dorottya – 2006
23. Posta Berci – 2005
24. Regős Bence – 2002
25. Takács Áron – 2004
26. Vesztergombi Réka – 2005
27. Tóth Laura
28. Lénárd Nándor – 2005
29. Till Zsófia – 2005
30. Stolcenbach Sugárka – 2004
31. Horváth Tamás – 2004
32. Elmauer Máté – 2003

Úszóiskolai tájékoztatók 2012/2013

Úszóiskolai tájékoztató (kezdő) (24,0 KB)

Úszóiskolai tájékoztató (haladó) (40,5 KB)

Hosszú, forró verseny Kaposváron

Dr. Csík Ferenc 1936-os Berlini Olimpia 100 m gyorsúszóbajnokának emlékére ideális körülmények között jól szervezett versenyen vettek részt a Vízmű SE úszói. A rendkívüli meleg időjárás (majd a végére felhőszakadás) és a hosszúra sikeredett verseny(még este hétkor váltóztunk) igencsak próbára tette a sportolókat.

Eredmények:

A kategória
100 hát: 3. Gyurkó László – 1:02,26
100 gyors: 7. Csirzó Ádám – 0:56,99
100 pillangó: 8. Csirzó Ádám – 1:02,36
4×50 gyorsváltó: 3. Szekszárdi Vízmű SE – 1:45,56 (Gyurkó László, Csirzó Ádám, Pápai János, Posta András)

B kategória
100 hát: 3. Egle Bence – 1:11,75

C kategória
200 mell: 3. Főglein Simon – 3:01,07

E kategória
200 mell: 5.Propp Kristóf – 3:29,81
100 hát: 8.Propp Kristóf – 1:30,32
100 hát: 7. Dancsó Dorottya – 1:35,33

Két döntő a Magyar Országos Ifjúsági Bajnokságon

A Szekszárdi Vízmű Sportegyesületet az idén egyedül Csirzó Ádám képviselte a rendkívül erős mezőnyben. Az előzetes tervek alapján az 50 mell döntőjén kívül esetleg még a 100 mellúszás legjobb 8 versenyzője közé lehetett volna bekerülni.

Sajnos az utóbbi nem jött össze, viszont helyette az 50 gyors döntőjébe nagy egyéni csúcsot úszott és döntős lett. Az ötven mellen akár a dobogóra is felkerülhetett volna, de a döntőben a nagy akarás miatt a mozgása szétesett és így egy helyet javítva tavalyi helyezésén 5. helyen ért célba.

Eredmények:
50 mell: 5. Csirzó Ádám – 0:30,87
100 mell: 12. Csirzó Ádám – 1:08,80
50 gyors: 8. Csirzó Ádám – 0:24,82

Kétszeres vidékbajnok a szekszárdi serdülő váltó

Április közepén rendezték Hódmezővásárhely minden igényt kielégítő uszodájában az idei rövidpályás vidékbajnokságot.
Az előzményeket figyelembe véve a vezetés tisztes helytállást várt csak a csapattól. Ennek ellenére szinte minden számban a legjobbjukat úszták versenyzőink és meglepetésre a két gyorsúszó váltóban bajnoki címet szereztünk.

Eredmények

Felnőttek

50 mell 6. Csirzó Ádám 30,17
10 mell 7. Csirzó Ádám 1:05,69

Serdülők

100 pillangó
3. Pósta András 1:02,96
4. Berta Áron 1:03,44
6. Pápai János 1:05,76

200 pillangó
3. Berta Áron 2:18,78
5. Pósta András 2:25,97

50 pillangó 7. Pósta András 28,55

4×100 gyorsváltó 1. Szekszárdi Vízmű SE 3:51,65
Pósta András,Farkas András,Pápai János,Berta Áron

4×200 gyorsváltó 1. Szekszárdi Vízmű SE 8:46,81
Pósta András,Farkas András,Pápai János,Berta Áron

Gyermekek

50 hát 7. Egle Bence 32,75
100 hát 6. Egle Bence 1:08,97
200 hát 7. Egle Bence 2:29,77
20 vegyes 8. Egle Bence 2:36,59

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Érmek Becséről

Kis létszámú csapattal vettünk részt Szekszárd testvérvárosa úszóegyesületének meghívására a Tisza parti városban. A három órás utazás után kissé fáradtan versenyezve sikerült dobogós helyezéseket elérnünk.

Eredmények:

2004-es korosztály
50 pillangó 2. Főglein Liza 53,8

2002-es korosztály
50 hát 3. Weimert Olivér 41,90

2001-es korosztály
50 gyors 1. O. Jakócs Liza 33,98
50 hát 2. O. Jakócs Liza 38,65

2000-es korosztály
100 pillangó 3.Nagy Péter 1.29,87
100 mell 2. Főglein Simon 1:28,36

1999-es korosztály
100 pillangó 3. Ágoston Tamás 1:24,59

Emel kupa

Április utolsó szombatján viszonylag népes csapattal vett részt a Vízmű SE a bajai versenyen. Az edzők felmérőnek szánták a hosszú versenymentes időszak utáni megmérettetést. A versenyzők többsége sokat javított eddigi legjobbján. Kiemelkedett Propp Kristóf egy arany, két ezüst és egy bronzérmével.

Eredmények

100 vegyes
2000-res korosztály 4. Főglein Simon 1:22,81
2001-es korosztály 4. Fábián Máté 1:27,63
2003-as korosztály 6. Dancsó Dorottya 1:38,72

50 pillangó
2004-es korosztály 1. Farkas Csaba 55,16
4. Főglein Liza 52,40
6. Pápai Anna 1:00,2

100 pillangó
2000-res korosztály 3. Nagy Péter 1:22,90
4. Szabó Bianka 1:32,59
2002-es korosztály 4. Horváth Gábor 1:57,43

50 hát
2004-es korosztály 5. Doszpod Sarolta 53,30

100 hát
2002-es korosztály 6. Horváth Gábor 1:46,78
2003-as korosztály 1. Propp Kristóf 1:28,10
4. Dancsó Dorottya 1:32,41

50 mell
2004-es korosztály 3. Farkas Csaba 58,48
6. Főglein Liza 59,64

100 mell
2000-res korosztály 2. Főglein Simon 1:26,36
5. Kovács Noémi 1:31,51
2003-as korosztály 2. Propp Kristóf 1:39,61

50 gyors
2004-es korosztály 5. Farkas Csaba 47,50
5. Főglein Liza 48,69
6. Pápai Anna 50,40

100 gyors
2000-res korosztály 5. Főglein Simon 1:12,08
6. Nagy Péter 1:12,89
2001-es korosztály 5. Fábián Máté 1:18,17
2003-as korosztály 2. Propp Kristóf 1:22,64

4×50 gyorsváltó
3. Szekszárdi Vízmű SE 2:41,50
Propp Kristóf,Horváth Gábor,Zsók Áron,Sebestyén Tamás

Következő oldal »